Enetri →  Авторизація на Enetri

Спеціальний топік для предметного обговорення будь-яких можливих проблем з авторизацією (чи реєстрацією) на Енетрі.

Vox Populi →  Скільки коштують Енетрі?

Звісно ж, що наш з вами проект a priori є безцінним. Це такий самий беззаперечний факт, як і той, що Україна є батьківщиною слонів. Проте змушені визнати, що пропозиції про купівлю чи інвестиції в інтернет-стартап під назвою enetri.com періодично таки мають місце. Наївні ж ті інвестори, правда? Енетрі не продаються за жодні мідні шеляги!

Але саме тому ми хотіли б звернутися до всієї шановної спільноти з наступним "простим" експертним питанням:

Якою ви вважаєте поточну ринкову вартість проекту Енетрі?

AppEngine →  Формируем сообщество AppEngine

В соответствии вот с этим сверхсекретным документом, данный топик является первым блином первой экспериментальной попыткой создания тематического сообщества на Enetri, посвященного "облачной" технологии AppEngine.

Формуємо спільноти →  Меморандум про формування тематичних спільнот на Enetri

Справжнє формування будь-якої тематичної секції — перш за все, перебуває в руках самої спільноти. Адміністрація ресурсу може цій корисній справі лише посильно допомогти, в міру своїх можливостей.

— з невеликого діалогу в ru.enetri.com, щодо створення тематичної секції AppEngine

Формируем сообщества →  Меморандум о формировании тематических сообществ на Enetri

Настоящее формирование любой тематической секции — прежде всего находится в руках самого сообщества. А администрация ресурса может этому полезному делу только посильно помочь, в меру своих возможностей.

— из небольшого диалога, о создании секции AppEngine

Enetri →  Дни закрытых дверей

В связи с плановыми профилактическими работами на платформе Google AppEngine, 28 апреля и 5 мая в течение часа (ориентировочно) ресурс будет находиться в режиме "только для чтения". Функции публикации, комментирования, голосования и регистрации будут временно недоступны. Приносим извинения за возможные неудобства.

Расписание:
  • 28 апреля 2010, 20:00-21:00 UTC (24:00-01:00 MSK)
  • 5 мая 2010, 20:00-21:00 UTC (24:00-01:00 MSK)

Enetri →  Дні закритих дверей

У зв’язку з плановими профілактичними роботами на платформі Google AppEngine, 28 квітня та 5 травня протягом однієї години (орієнтовно) ресурс перебуватиме в режимі "лише для читання". Опції публікації, коментування, голосування та реєстрації будуть тимчасово недоступні. Приносимо вибачення за можливі незручності.

Розклад:
  • 28 квітня 2010, 20:00-21:00 UTC (23:00-24:00 за Києвом / EEST)
  • 5 травня 2010, 20:00-21:00 UTC (23:00-24:00 за Києвом / EEST)

Vox populi →  Книга отзывов и предложений. Часть 1

Специальная ветка для отзывов, предложений и различных видов конструктивной критики. А также для обсуждения всех насущных или текущих вопросов развития проекта Enetri.