Відповідаючи по-суті - то скоріше ні, ніж так. Це - погана новина. А хороша - є у нас кілька досить цікавих ідей щодо можливої реінкарнації проекту. Залишилося вже всього нічого, лише ті ідеї втілити - все просто )

А наразі, очевидно, все ж вартує зачекати на світле майбутнє, у вигляді Енетрі2. Дякуємо за увагу до нашого проекту!
Власне така можливість існує, і досить давно. Так званий вхід без пароля ("запасні двері"). Це реалізовано за допомогою стороннього сервісу авторизації, а саме облікового запису Google.

Основні переваги авторизації через Google:
- можливість власноручно обрати/змінювати пароль
- ваш приватний пароль залишається в таємниці (на Enetri він не передається)
- можливість двохфакторної авторизації (суттєво вищий рівень безпеки)
- можливість прив’язки до будь-якого домену електронної пошти (не лише @gmail.com)
- а при наявності скриньки на Gmail немає потреби взагалі його створювати - він у вас вже є, готовий до використання. Важливий плюс: реєстрація на Enetri відбувається без заповнення жодних форм взагалі - лише в один клік.

Тому - заходьте частіше. Будемо раді бачити і вас і ваші нові публікації на Enetri.
+120.02.2012 15:39EnetriЛіцензія Enetri
1. Євгене, якщо ви розробляєте проект в навчальних цілях, спробуйте спочатку сформулювати основні завдання - та, відповідно, проблеми, котрі вам необхідно буде розв’язати. Сподіваємося, і спільнота Енетрі і адміністрація також матимуть зацікавлення вам допомогти. При реалізації саме соціальних проектів найкраща допомога, яку ви зможете знайти - це власне колективно-соціальна. У всіх аспектах. А коло їх вельми і вельми широке, повірте.

2. Самі коди скриптів - це лише обв’язка, клей для бізнес-логіки - нічого складного в самих скриптах насправді немає. Суттєво важливіші: наприклад, архітектура бази даних, соціальна "логіка" (рейтингів, тощо) і т.д. Для унікального проекту вони неминуче будуть теж достатньо унікальні. Це й будуть ваша абсолютна свобода дій і ваше поле / тягар відповідальності :)

3. Що стосується сирцевих кодів enetri.com - вони закриті, і розповсюдження під будь-якими відкритими лізензіями на даний час не планується. Основна причина - не стільки скрипти, а саме логіка, яку вони реалізують. Проте найбільш важливі речі, на які вам справді вартує розраховувати - див. пункт #1.

З повагою,

Адміністрація
Така можливість існує через канали підписки - доступних RSS-каналів є тисячі, якщо не десятки тисяч. За бажанням, вибірку можна робити вельми і вельми гнучко.
1) чому немає можливості незареєстрованому користувачу писати у пісочницю?;
Виключно з тої банальної причини, що можливість неавторизованих дописів буде доступною в тому числі і для численних спам-роботів. Хто виграє в такому змаганні, якщо подібного вимушеного захисту не існуватиме, здогадатися зовсім не важко. Проте будь-яка реальна людина може швидко і легко зареєструватися - Дні Відкритих Дверей проводяться на Енетрі регулярно.
в сайдбарі інформація відображається як для залогіненого, причому завжди. При спробі коментаря/допису кидає на вхід.
Значить, з браузером все гаразд. Проблеми з довготерміновими сесіями, очевидно, саме на сервері.
Даруйте, відповідь на ваш коментар тут, а загальна тема - існує окремо.
2. Добавте можливість поміняти нік, який бачуть інші користувачі
Ви про так звані жовті штани? Така можливість у вас є. Для цього необхідно лише заповнити поле мене звати на сторінці Автопортрету у вашому центрі управління.
Будь ласка, ще один експериментальний крок з доповнення до топіка. Дякуємо.
І та, Енетрі, ти забембав викидати мене з сесії щодня, така поведінка наштовхує на думки, що ні контент, ні користувачі тут не потрібні.
Створити спеціальний топік на Енетрі з метою пошуку способів вирішення проблем, якщо такі справді існують, зовсім не важко. І для цього на ресурсі не геть обов’язково займатися тролингом чи виходити за рамки пристойності та елементарної ввічливості.
Уважаемый Сергей, в украинской секции есть более чем достаточное количество активных участников для самостоятельного самоуправления сообществом, без необходимости вмешательства администрации по каждому пустяку. В русскоязычной секции дела обстоят "несколько" иначе. Тем не менее, правила одинаковы для всех.

P.S. Кстати, сегрегация и апартеид - довольно разные вещи :)
Андрію, якщо вас цікавить змінити світ на краще (і не тільки Енетрі, але на його прикладі) то дискусію професійне і детальне обговорення цього питання краще переносити в окремий топік. Якщо маєте бажання її започаткувати - ласкаво просимо! Якщо ж ні - ображатися на вас за це теж ніхто не буде. Проте якщо вас цікавила лише лаконічна відповідь по-суті питання, то офіційна позиція адміністрації прозвучала вже двічі: Зміни будуть, бо очевидні. Дякуємо за ваш відгук. Крапка.
а не бажаний юзер-кейс
Андрій, будь-який і кожен варіант реалізації матиме свої власні (більші чи менші) недоліки, мінуси і незручності. Хоча найменше їх матиме, очевидно, варіант "максимальної візуалізації недоступності будь-яких недоступних опцій". Ось чому й згадувалося, що: В наступній версії enetri це напевно буде змінено.

А кейси, так - можуть і на окремий солідний топік потягнути. Варіантів (і нюансів) є справді чимало. Особливо тих останніх.
Напевне, оптимальний варіант - це просто уникати подібної законотворчості і подібних законотворців в майбутньому. І зробити це елементарно просто може кожен, хто має право голосу - хрестик у виборчому бюлетені проставляється лише за кілька секунд. Головне, не помилитись належною клітинкою у списку "доступних опцій меню".
У нас складається таке враження, що кнопкодави вельмишановні вітчизняні законодавці й самі толком не знають, що саме вони і для чого прийняли.

Адже термін "персональні дані" можна трактувати надзвичайно широко, починаючи навіть зі звичайної email-адреси. Ті ж самі "персональні дані", - у такому широкому і юридично невизначеному розумінні - будь-який користувач може запросто і з власної ініціативи залишити на кожному інтернет-сайті без винятку (опублікувати на форумі, в коментарях, викласти "персональні" фото на фотохостингу, надіслати листом et cetera). Так, у тому числі це можна вільно (і цілком добровільно, завважте) зробити і на Енетрі, на своїй персональній сторінці.

Якщо ж робити якісь попередні висновки, то одна гіпотеза, що це потрібно комусь "персонально" - для "машинного доїння в державних розмірах", як це вже не раз бувало в історії сучасної України. Інша гіпотеза: чергова нагода зробити всіх (себто будь-який і кожен інтернет-ресурс) a priori винними - щоб потім подібне, даруйте за різкість, тупе законодавство можна було застосовувати вибірково, з метою тиску, у власних цілях.
Напишу тут, аби не плодити постів.
Андрію, якщо проблема справді достойна уваги, її можна сміло і в окрему публікацію винести. Авторизація річ повсякденна і стосується всіх, без винятку. Або й в Книгу відгуків і пропозицій, наприклад. Відповідь - вже там.
Відповідь на коментар перенесено сюди:
Коли можна буде чекати сесій авторизації довших за пару годин? Щоразу доводиться логінитися.
Увімкнена опція тримати ці двері відчиненими? збільшує час сесії зі стандартних 10000 секунд (трохи менше трьох годин) до мільйона (майже 12 днів). Причому чинні сесії автоматично пролонгуються на ці ж таки інтервали часу - якщо відбувалися авторизовані запити від користувача (наприклад: коментування, голосування, відвідування /my/ частини, тощо).
Також, те що форми коментарів доступні для незалогінених — сумнівний плюс, толку з неї, якщо коментар ти написати можеш а відправити — ні. А залогінившись потрапляєш у свій профіль і маєш вручну шукати/відновлювати те що листав-писав.
В наступній версії enetri це напевно буде змінено. Проте вже зараз ця проблема може бути легко вирішена наступним чином - ми рекомендуємо просто відкривати форму авторизації у новому вікні. Виходячи з того, що скрипти JavaScript зумисне підтримують прозору роботу з багатовіконним режимом.

Правий клік мишею чи з натисненою клавішею Ctrl або Shift - відкриє додаткове вікно для авторизації. А після проходження авторизації це "зайве" вікно можна одразу ж і закрити - форма із вже заповненим коментарем буде автоматично готова до відправки. Насправді, все просто.
Якщо вже зайшла мова про перфекціонізм, то ілюстраціям у вашому топіку напевно не завадили б вертикальні відбивки. При явному форматуванні малюнків (наліво, по центру чи направо) вони додаються на Енетрі автоматично, стилями. При відсутності - це можна зробити вручну, звичайними пустими рядками згори і знизу. Парсер їх пропустить, у цьому випадку.

Такий підхід застосовано для більшої гнучкості і свободи форматування для авторів, хоча це й вимагає часом деяких додаткових ручних дій. Спробуйте.
Приємно бачити однодумця :) Ми й справді вважаємо, що перфекціонізм, в розумних межах - річ вельми достойна. І дякуємо вам щиро за хорошу рецензію!