Дякуємо :)
Олексій, поправте заголовок, будь ласка. Правило №4.
Будь ласка, вкажіть коректну назву блогу. Наприклад: Skype.
В замітці необхідно вказувати не стільки якийсь певний інтернет-сайт, а, властиво, доконечно бажане посилання на фактичне першоджерело інформації.

Проте оскільки у даному випадку ви самі особисто і є тим самим першоджерелом замітки, то у такого виді публікації цілком допустимо і логічно було б зіслатися, наприклад, на вашу персональну сторінку на Енетрі: http://uk.enetri.com/user/1479/. Чи, скажімо, на ваш особистий інтернет-сайт, якщо такий є.
Мирослав, просим вас придерживаться правила языковой сегрегации на Enetri.
Возникает логичный вопрос: Enetri вообще жив?
Реплику в стиле Марка Твена оставим за рамками, но если по существу вопроса, то по количеству публикаций за текущий год RU-секция действительно проигрывает секции UK со счетом 45 : 2.

Посему, заметное отставание имеет место быть... К сожалению для русскоязычного сообщества Enetri, наверное?
07.02.2011 13:51EnetriУкрТвіт-2011
Поправте назву блогу, будь ласка.
Антоне, сподіваємося, що ви й самі добре розумієте, що вилогінювати користувачів із сервісів Google - зовсім не в нашій компетенції. Теж саме стосується і будь-якого з тих численних тисяч сайтів, що використовують у себе авторизацію через Google Accounts. Справді, віриться з великим трудом, що в Ґуглі свідомо допустили б такої дірки в системі безпеки.

Ймовірно, так відбувається з якихось міркуваннь безпеки/обережності. Важко сказати напевне - це все ж краще питати безпосередньо у них самих. Можливо, це стається тоді, коли з одного браузера/IP здійснюються логіни у різних облікових записах? А для чистоти експерименту, можете повністю почистити кеш і куки, і спробувати лише два входи - в Gmail і на Енетрі. На наших тестах ця методика успішно працювала як з обліковими записами Gmail, так і Google Apps.
Обіцяти щось наперед - ще та прикмета, особливо в мережі. Адміністрація не є сильно забобонною, але розумних правил ми стараємося, по можливості, дотримуватись... Тому навіть не питайте :)
А справді достойні публікації на Енетрі існують, звичайно. Таких є чимало - хоча й не на кожний смак, очевидно. Ви самі можете побіжно глянути:

2009, 2010, et cetera.
Це сильно залежить від метрики, якою міряти: в абсолютному відношенні чи пропорційному. Якщо по відношенню до кількості зареєстрованих користувачів - то коефіцієнт корисності/цікавості на Енетрі достатньо пристойний. І він не сильно відрізняється від інших колективних блогів. Сподіваємося, це не лише суб’єктивна думка адміністрації - хоча оцінювати це вам, звичайно. Якщо ж порівнювати з мережами, де кількість активних користувачів на порядок (два, три) вищий - то результат теж буде завідомо не на користь меншої спільноти. І з тією самою пропорційною різницею. Математика загалом проста, до банальності.

Звичайно, крім особливих випадків вузької спеціалізації контенту. Це схоже на палицю з двома кінцями: вузька тематична спеціалізація = дуже цікаві топіки = виключно для вузького кола. І навпаки: широкий простір = посередній загальний рівень = перлини екстра-класу трапляються рідко або лише випадково. Золоту середину справді знайти дуже не просто. Хоча напевно це й є наше головне завдання, ціль #1. Всякі технічні бантики і фантики (функціонал) є лише вторинним фактором. Принаймі, точно не вирішальним.

Тема справді дуже складна... Сподіваємося, що у наступній беті ці вектори - горизонтальний і вертикальний - нам вдасться якось розумно поєднати. Побачимо :)
Енетрі і Хабр істотно відрізняються напевно не стільки технологічно, скільки своїми спільнотами. Головна цінність того, що називається Соціальними Медіа. А це вже (як мінімум) кількість, що переходить у якість. Тонкі матерії, вельми...
Подивiться на хабр и зрозумiєте чи є енетрi конкурентноспроможним чи нi
А ви особисто як вважаєте?
Адміністрація уважно спостерігає за цим обговоренням цього контроверсійного питання. Хоча ми й намагаємося не втручатися в його хід, але все ж дуже сподіваємося, що природній інстинкт самозбереження у спільноти завжди візьме гору.

Політики (чи більше - політиканства) і справді не минути. Воно й само двері знайде, нехай і під IT-приводом. Але, принаймі до випуску наступної бети, краще триматися подалі від того потенційного болота. А beta4 вже мала б бути більш "болотостійка" :)
Стандартна бізнес-методика оцінки вартості бізнес-проектів = сума річного прибутку * п’ять. Проте у випадку Енетрі вона не зовсім не годиться. Приблизний дохід (від реклами AdSence) наразі складає 1 (один) євро на місяць. Що відрізняється від суми витрат навіть не на один порядок. Тому при такій методиці ми ще в результаті інвестору будемо винні. )

Інша методика, по аналогії з ринком нерухомості. Об’єкт нерухомості (чи інтернет-стартап) коштує приблизно стільки ж, скільки коштували недавно реалізовані схожі об’єкти в тій же місцевості (чи на тому ж інтернет-ринку). Але от про продаж подібних проектів на нашому ринку адміністрації геть нічого не відомо. Навіть близько.
26.01.2011 13:57EnetriPublic relations
Ігоре, поправте будь ласка. Дякуємо!
Владе, поправте будь ласка. Дякуємо!
Даруйте, звісно ж Vox Populi. Дякуємо, що нарешті допомогти звернути увагу на такі очевидні речі. От що значить свіже око!

По гарячих слідах, вдалося заодно вияснити і етимологію цього бага. Виявляється, що в беті номер два (термін придатності якої скінчився майже рік тому) ця помилка банально фігурувала в зразку заповнення поля міток. От звідти цей poluli і копіпейстився бездумно - переважно самою ж Адміністрацією.

Вибачте :)
Якщо цікавлять орієнтовні цифри, то це не проблема: http://www.alexa.com/siteinfo/enetri.com
Дозвольте поцікавитися, чи в Google вже поправили цього глюка, чи проблема і далі має місце? Зустрічався ще хтось останнім часом з подібною проблемою?
Хороша ідея, звичайно. Проте в природі існує така штука, як чернетка EnetriAPI - всі його можливості до ваших послуг. І вельми широкий простір для творчості )